Najnowsze wydarzenia Izerskiej szkoły nordic walking

Obserwuj nasz profil @IzerskiNordicWalker

 na Facebook - tam zawsze znajdziesz najnowsze informacje! Kliknij FB!

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia Nordic Walking dla wszystkich mieszkańców gminy lubomierz. zajęcia organizowane są w ramach projektu "żyj zdrowo na sportowo" dofinansowanemu przez gminę lubomierz

Szkolenie Nordic Walking

Zajęcia organizowane są dla wszystkich chętnych mieszkańców gminy, tych małych i tych dużych, tych którzy znają Nordic Walking nie od dziś i tych, którzy nigdy nie trzymali kijów w dłoni. Zapraszamy, każdy wtorek i czwartek, godzina 17-sta! Projekt trwa do 30-06-2022r.


Zapraszamy na bezpłatne zajęcia Nordic Walking w ramach projektu Nordic Walking Senior 2021

Obserwuj nasz profil @IzerskiNordicWalker

 na Facebook - tam zawsze znajdziesz najnowsze informacje! Kliknij FB!

Zapraszamy na zajęcia w Gryfowie Śląskim (w piątki od godziny 17:30 - ul. Nad Stawami - za wiaduktem) ZADZWOŃ NA 607685877 LUB NAPISZ info@nordicwalker.eu


Organizatorem zajęć jest Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking  w ramach projektu pn. “Nordic Walking SENIOR”. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.


Zapraszamy na bezpłatne zajęcia Nordic Walking wszystkich chętnych SENIORÓW z Gryfowa i okolic. Zajęcia  w Lubomierzu oraz Lwówku Śląskim zakończyły się. W Gryfowie Śląskim grupa jest na półmetku - wciąż można dołączyć! Na zajęciach poznacie ćwiczenia rozgrzewające, wzmacniające, mobilizujące oraz rozciągające - ćwiczenia, które wykonywane regularnie zwiększą Wasz komfort życia i wykonywania codziennych czynności. No i oczywiście nauczycie się poprawnej techniki marszu Nordic Walking - tylko w ten sposób wykorzystacie ogromny zdrowotny potencjał Nordic Walking. Zapraszamy! UWAGA! Jeżeli nie jesteś jeszcze podręcznikowym seniorem 😉 a chcesz poznać zalety Nordic Walking - przyjdź również! Zapewniamy profesjonalne kije GABEL.

PAMIĘTAJ! Nordic Walking to zawsze marsz z kijami, ale nie zawsze marsz z kijami to Nordic Walking! Dlaczego? Przyjdź - dowiesz się:-)

Seniorzy Nordic Walking
marsz Nordic Walking
Projekt Senior